www.cvonline.hu

Esztergagép gépkezelő

  • Company_icon Cégnév elrejtése
  • Location_icon Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

Forgácsolt alkatrészek megmunkálásával foglalkozó, debreceni telephelyű, autóipari beszállító cég keres munkatársakat

Esztergagép gépkezelőmunkakörbe,

heti öt nap / három műszakos munkarendbe.

Feladatok:

  • Hagyományos többorsós és CNC esztergagépek kezelése, kiszolgálása,
  • A gyártott alkatrészek méretellenőrzése, korrekciózása,
  • Gyártás során minőségirányítási dokumentáció vezetése.

Elvárásaink:

  • Három műszakos munkarend vállalása.
  • Forgácsolási ismeretek megszerzése iránti hajlandóság, azaz nem fémipari végzettségűek jelentkezését is várjuk.
  • Fémipari végzettség (pl. esztergályos, marós, lakatos) előny, de nem feltétel,
  • Forgácsoló gépek kezelésében szerzett szakmai tapasztalat előny, de nem feltétel.

Amit kínálnunk:

  • Versenyképes bérezés,
  • Béren kívüli további juttatások,
  • Vidéki munkavállalók esetén a távolsági tömegközlekedés támogatása,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Biztos munkáltatói háttér, hosszú távú munkalehetőség.

Jelentkezés kizárólag önéletrajzzal, e-mail-ben.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés > Esztergályos, Gyári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola