www.cvonline.hu

Eszközkezelő - szállító

  • A hirdetés 442 napja lejárt

Eszközkezelő-szállító

 Létesítmény-üzemeltetéssel foglalkozó részvénytársaság keres munkatársat eszközeinek, anyagainak kezelésére, dél-Budára.

Feltételek:

  • aktív felhasználói számítógépes ismeretek,
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • befejezett tanulmányok,
  • azonnali munkába állás.

Előny, de nem feltétel:

  • raktározási tapasztalat,
  • műszaki-, karbantartási gyakorlat.

Feladatok

  • a társaság eszközeinek raktározása, nyilvántartása, kiadás, visszavétel, leltár,
  • felhasznált segédanyagok raktározása, nyilvántartása, beszerzése, kiadása, leltár,
  • anyagok, eszközök, dokumentáció helyszíni kiszállítása, átadása,
  • kisebb szállítói-, futár feladatok,
  • ügyelet tartása,
  • eszközök, anyagok számítógépes nyilvántartása,
  • egyszerű jelentések, dokumentációk számítógépes készítése, továbbítása.

Cégünk tevékenysége főként raktárbázisok, kereskedelmi épületek üzemeltetése.

Eszközkezelő kollégánk munkáját mobiltelefonnal, számítógéppel, a kiszállításokat gépkocsival segítjük.

A hirdetett munkakör lehetséges 4-6-8 órás munkarendben is. Kérjük, jelentkezésekor az igényelt munkarendet feltétlenül jelezze felénk.

Kérjük, írja meg fizetési igényét is.

Jelentkezését KIZÁRÓLAG fényképes emailben várjuk!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő