www.cvonline.hu

Eszközgazdálkodási munkatárs

  • A hirdetés 617 napja lejárt

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.

Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak

A MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.

gazdasági végzettségű pályakezdő diplomás munkatársat keres

eszközgazdálkodási feladatok

ellátására

ellátására

A betöltendő munkakör  feladatai:

  • Részt vesz a tárgyi eszközökre vonatkozóan az üzleti tervezési folyamatban,
  • Támogatást nyújt a területi eszközgazdálkodók munkájában, a felmerülő kérdések megoldásában, a nyilvántartásbeli eltéréseket korrigálja,
  • Közreműködik a tárgyi eszközök és nyilvántartásra kötelezett anyagok nyilvántartásában és kezelésében,
  • Részt vesz a tárgyi eszközök beszerzési tervének és ütemezésének felülvizsgálatában, az operatív terv módosítási, jóváhagyási folyamataiban,
  • Nyomon követi a tárgyi eszközök és nyilvántartásra kötelezett anyagok leltározási tevékenységét,
  • Közreműködik a Társasági szintű selejtezési utasítás elkészítésében, éves felülvizsgálatában, és részt vesz a selejtezési eljárás lefolytatásához kapcsolódó feladatokban.

Követelmények:

  • diplomával igazolt gazdasági területen szerzett egyetemi vagy főiskolai végzettség,
  • legfeljebb egy év eszközgazdálkodási területen szerzett tapasztalat,
  • irodai számítástechnikai alkalmazások haladó szintű ismerete (Microsoft Word, Excel, Power Point)
  • rendszerezett gondolkodás és munkavégzés

 Munkavégzés helye: Budapest, Könyves Kálmán krt.

Jelentkezés szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével az alábbi e-mail címre.

Várjuk jelentkezését!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő