www.cvonline.hu
Eszközgazdálkodási koordinátor (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 828683
lejárt
FELADAT

Feladatok

  •   Informatikai berendezések, bútorok, irodaszerek   átvétele, adminisztrálása, kiadása
  •   Készletváltozások nyomonkövetése, raktár kezelése
  •   A cég eszközeinek időszakos leltározásában való   támogatás
  •   Eszközmozgatás
  •   Nyilvántartások, riportok vezetése

Elvárások

  •   Középfokú végzettség
  •   Logikus gondolkodásmód
  •   Precizitás
  •   Megbízhatóság, talpraesettség
  •   Jó problémamegoldó képesség
  •   Csapatmunkára való hajlam
  •   "B" kategóriás jogosítvány

Előny:

  •   Angol   nyelvtudás,
  •   Microsoft   Office termékek (kifejezetten: Excel) alapos ismerete.
  •     Versenyképes     jövedelem és juttatási csomag
  •     Ergonomikus,     modern munkakörnyezet
  •     Folyamatos     fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén. Karrier     lehetőség
  •     Multinacionális     környezet: részvétel a T-Systems nemzetközi projektjeiben

Amit kínálunk

  •   Versenyképes   jövedelem és juttatási csomag
  •   Ergonomikus,   modern munkakörnyezet
  •   Folyamatos   fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén. Karrier lehetőség
  •   Multinacionális   környezet: részvétel a T-Systems nemzetközi projektjeiben

Kérünk, hogy magyar és   angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül   küldd el!

Link megjelenítése   Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító   alapján: 81104

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs