www.cvonline.hu
Eszközgazdálkodási gyakornok (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 709935
lejárt
FELADAT

Feladatok

  -Informatikai berendezések, bútorok, irodaszerek   átvétele, adminisztrálása, kiadása

  -Készletváltozások nyomonkövetése, raktár   kezelése

  -A cég eszközeinek időszakos leltározásában való   támogatás

  -Eszközmozgatás

  -Nyilvántartások, riportok vezetése

Elvárások

  -Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok

  -Legalább 32 óra/hét vállalása

  -Erős MS Office-ismeretek

  -Középfokú angol nyelvtudás

  -Terhelhetőség, megbízhatóság

Amit kínálunk

  -Fiatal és barátságos csapat

  -Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

  -Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79337

PROFIL