www.cvonline.hu

Eszközgazdálkodási asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 996393
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

A magyarországi távközlési piac több mint 15 éve kiemelt szereplője számára keresünk eszközgazdálkodási asszisztenst.

Feladatok:

  • Ügyfelek által támasztott eszközgazdálkodási igények, feladatok kiszolgálása

  • Napi beérkező hibajegyek megoldása, adminisztrálása

  • Kommunikáció az ügyfelekkel, felhasználókkal és társosztályokkal

  • Projektekben történő részvétel, koordináció

  • Rendelések feladása, eszközök előkészítése, telepítése

  • Raktárfelelősség, részvétel a selejtezésben, továbbhasznosításban

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony

  • Heti minimum 30 óra munkavégzés

  • Legalább fél év vállalása

  • Kiváló problémamegoldó készség és önálló munkavégzés

  • MS Office gyakorlott felhasználói szintű ismerete

  • Pontosság, precizitás

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, multinacionális vállalati környezet

  • Lehetőség személyes és szakmai fejlődésre

  • Felelősségteljes feladatok

  • Bruttó 770 Ft/óra

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!