www.cvonline.hu

Eszközgazdálkodási asszisztens bruttó 735 Ft/óra

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 969581
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

A magyarországi távközlési piac több mint 15 éve kiemelt szereplője megbízásából keresünk Eszközgazdálkodási asszisztenst.

Feladatok:

Az Ügyfél által támasztott eszközgazdálkodási igények, feladatok kiszolgálása, megoldása:

•        Napi beérkező hibajegyek megoldása, adminisztrálása

•        Kommunikáció az Ügyféllel, Felhasználókkal

•        Kommunikáció a társosztályokkal

•        Projekt feladatok elvégzése, koordinálás

•        Eszközgazdálkodás feladatok koordinálása

•        Raktárfelelősség, adminisztráció

Elvárások:

  • nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • heti 30-40 óra vállalása
  • kiváló problémamegoldó készség és önálló munkavégzés
  • MS Office gyakorlott felhasználói szintű ismerete
  • a pozíció minimum fél évre történő vállalása

Amit kínálunk

  • Multinacionális vállalati környezet
  • Bruttó 735 Ft/óra

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!