www.cvonline.hu

Eszköz- és raktárgazda

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.07.23.
Jelentkezési határidő: 2016.08.05.
Hirdetés azonosító: 1061907
lejárt

Eszköz- és raktárgazda pozícióba keresünk munkavállalót csapatbővítés miatt, Európai szinten piacvezető ügyfelünk budai irodájába.

Partnerünk kiváló alapfizetést, Cafeteriát, valamint multinacionális, mégis családias környezetet és támogató vezetést kínál a jelentkező számára.

A Eszköz- és raktárgazda fő feladatai:

  • Beszerzési folyamatok lebonyolítása
  • Raktári készlet mozgatása, karbantartása, ellenőrzése
  • Könnyű fizikai munkák elvégzése
  • Javítási, szerelési munkák végrehajtása
  • Raktári berendezések ellenőrzése elektronikai szempontból
  • Karbantartási munkák ellenőrzése, valamint támogatása
  • Felmerülő adminisztrációs tevékenységek elvégzése Excel segítségével

  Legfontosabb elvárások a jelentkező Eszköz-és anyaggazdával szemben:

  • Középfokú végzettség, műszaki affinitás
  • Társalgási szintű aktív angol nyelvtudás
  • Gyors, határozott személyiség, precíz munkavégzés
  • B kategóriás, valamint egyéb jogosítvány előny, MS Excel tudás
  • Szerelésben, javításban, raktározásban szerzett tapasztalat, forrasztásban szerzett tapasztalat előny

  Amennyiben a pozíció felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest