www.cvonline.hu

Eszköz és készlethasznosítási munkatárs

  • A hirdetés 953 napja lejárt

A MOL Nyrt. Készlet- és Raktárgazdálkodás MOL szervezete munkatársakat keres a következő munkakörbe:

Munkavégzés helye: Százhalombatta

A munkakör célja:

A MOL Nyrt. valamint a különböző együttműködési megállapodásokban szereplő leányvállalatok használaton kívüli (HK) állományba került tárgyi eszközeinek, valamint a készletgazdálkodás és üzletek által kimutatott inkurrens/immobil és hulladék anyagok hasznosításával kapcsolatos értékesítési, bérbeadási, selejtezési tevékenység elvégzése és támogatása az elérhető legnagyobb gazdasági eredmény biztosítása mellett.

Feladatok:

  • Felméri az anyagok, eszközök, ill. inkurrens/immobil anyagok hasznosíthatóságának lehetőségeit, javaslatot tesz ezek hasznosítására. Részt vesz a műszaki állapot felmérésben, az átvételi feltételek kialakításában.
  • Átveszi a HK állományba helyezett eszközöket. Intézkedik azok szállításáról, szállíttatásáról, tárolásáról és állagmegóvásáról. Kezeli az ezekkel kapcsolatos dokumentációt.
  • Gondoskodik a HK eszközök MOL Csoporton belüli felajánlásáról, intézkedik az eszköz új költséghelyre történő áthelyezéséről.
  • Aktív piackutatást végez a minél nagyobb árbevétel elérésének érdekében.  Lebonyolítja a MOL-on belül nem hasznosítható eszközök és anyagok, az inkurrens/immobil anyagok bérbeadását, értékesítését, selejtezését és térítésmentes átadását. Megköti a bérleti- vagy értékesítési szerződéseket a törvényi előírások betartása mellett, támogatja ezek átadás-átvételét.
  • Közreműködik az értékesítési folyamatok felülvizsgálatában, javaslatot tesz azok hatékonyabbá tételére.
  • Kezeli a kapcsolódó Web-es felületeket, segítséget nyújt a felhasználóknak annak használatában. Vizsgálja és ellenőrzi az adatok teljességét és pótolja a hiányzó részleteket.
  • Gondoskodik a dolgozók részére történő értékesítésekről – piackutatás, szerződéskötés, átadás-átvétel támogatása.

Követelmények:

  • középfokú végzettség logisztikai/raktározási/készletgazdálkodási/értékesítési ismeretek
  • hatékony, önálló munkavégzés
  • kiváló számítógépes (MS Office, SAP) ismeretek
  • angol nyelv középfokú ismerete szóban és írásban egyaránt
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat (a munkavégzés során heti rendszerességű belföldi utazás)

Előnyt jelent:

  • felsőfokú logisztikus vagy közgazdasági végzettség
  • hulladékkezelési és gazdálkodási ismeretek
  • legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat
  • angol nyelv magas szintű ismerete
Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő