www.cvonline.hu

Eszköz- és Készletelszámolási Munkatárs

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.25.
Jelentkezési határidő: 2016.07.01.
Hirdetés azonosító: 1005166

Dinamikusan fejlődő megbízónk keres Eszköz- és Készletelszámolási Munkatársat csapatába - III. kerületi munkavégzéssel!

Feladatok:

- A felelősségi körébe sorolt üzleti területek standard, illetve gazdasági eseményeinek könyvelésében közreműködés, üzleti feladások könyvelése, felkövetése
- specifikus eszközkör mozgásainak kezelése, törzsadat változások feldolgozása
- a felelősségi körébe tartozó üzleti terület leltározása során a leltár-kiértékelésig terjedő számviteli feladatok végrehajtása
- Hatósági ellenőrzésekhez, könyvvizsgálathoz adatszolgáltatás biztosítása
- ellátja a leltár kiértékelési feladatokat, és elkészíti a záró jegyzőkönyveket
- az anyagi eszközök, és a göngyöleg leltárakat kiértékeli, és a leltár eltéréseket rögzítése SAP-ban

Elvárások:

- szakirányú felsőfokú végzettség
- középfokú angoltudás
- 2-3 év releváns tapasztalat (tárgyi eszköz könyvelés)
- SAP, MS Office ismeret
- A munkakörhöz kapcsolódó naprakész számviteli, pénzügyi, adózási jogszabály ismeretek
- Kommunikációs készség
- Nagy munkabírás
- Együttműködési készség és képesség

Amit kínálunk:

- szakmai fejlődés
- dinamikusan fejlődő szervezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a