www.cvonline.hu

ESD koordinátor (Székesfehérvár) Ref.szám: FE-1185

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2015.07.19.
Hirdetés azonosító: 929136

Elvárások:

  • Akkreditált ESD koordinátori képzettség
  • Legalább 2 éves hasonló tapasztalat
  • IEC 61430-5-1/2007 és ANSI S20.20-2007 ESD szabványok ismerete
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • PC ismeret

Előny:

  • Középfokú munkavédelmi végzettség
  • Környezetvédelmi végzettség

Fő feladatok, tevékenységek:

  • ESD mérések végzése, jegyzőkönyvek készítése
  • Képviselet külső auditokon
  • ESD belső auditok elvégzése és felkövetése
  • EHS és ESD mutatószámok gyűjtése és feldolgozása
  • ESD oktatások megtartása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és széleskörű béren kívüli juttatások!
  • Multinacionális környezet
  • Kiemelkedő munkakörülmények
  • Fiatalos, lendületes bérszámfejtői csapat
  • Szakmai fejlődés lehetősége

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális hátterű, jelenleg 1500 főtt foglalkoztató, dinamikusan fejlődő elektronikai gyártócég megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel szakmai önéletrajzát és jelentkezzen a pozícióra, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-1185-ös referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki, Elektronika / Telekommunikáció
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Határozatlan idejű