www.cvonline.hu

Értékpapír elszámolás szakember

  • Company_icon UniCredit Bank Zrt.
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Treasury értékpapír elszámolás szakember

Főbb feladatok

  • A Treasury ügyletekhez kapcsolódó teljes napi szintű EMIR jelentés lebonyolítása
  • Árupiaci pozíciós jelentés elkészítése
    EMIR portfólió reco levelekkel kapcsolatos reklamációk kezelése
  • Valuation Margin ügyletek könyvelése, Béccsel való kapcsolattartás
  • Ügyféltől érkező visszaigazolások nyomokövetése, rekonsziliálása, szükség esetén reklamáció küldése
    MiFIR, Post Trade Transparancy, SI jelentések készítése, tesztelési feladatokban való közreműködés
  • Reggeli és esti, ill. egyéb adatszolgáltatóktól érkező árfolyamok beolvasása
  • ETÜ, kamatadó és kapcsolódó K-s adatszolgáltatás és jelentések
  • Kapcsolattartás a jelentésekkel érintett belső és küldő partnerekkel magyar és angol nyelven
  • Jelentések alapjául szolgáló értékpapír és Ügyfél törzsadatok karbantartása
  •  LEI kódok monitorozása
  • Jelentések tartalmi és formai követelményeinek ellenőrzése
  • Hibás adatok javítása GUI rendszerekben
  • Folyamatos nyomon követés

Követelmények, elvárások

  • pénzintézetnél szerzett legalább 2 éves gyakorlat
  • középfokú szakirányú végzettség
  • treasury és értékpapír alapismeretek
  • pontos, precíz munkavégzés
  • monotónia és stressz tűrés
  • excel felhasználói színtű ismerete

Előnyt jelent

  • értékpapír szakmai tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrátor
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol