www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 1058816
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk egy földmunkagépek, törő-osztályozó és anyagmozgató berendezések kereskedelmével és karbantartásával foglalkozó, magyar tulajdonú cég számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTŐ/TERÜLETI KÉPVISELŐ (AG)
(Országosan, több régióba)

Feladatok:
  • A központhoz beérkező megkeresések teljes körű, személyes kiszolgálása az ország különböző régióiban (kivéve Közép-Magyarország).
  • A cég régiós ügyfeleinek időszakonkénti látogatása.
  • Ajánlatok készítése és kiadása.
  • Új ügyfelek akvirálása.
  • A versenytársak régiós aktivitásának nyomon követése.
Elvárások:
  • Legalább középfokú műszaki vagy kereskedelmi végzettség vagy gimnáziumi érettségi.
  • Az iparágban - földmunkagépek, törő osztályozó gépek, anyagmozgató gépek értékesítése - szerzett tapasztalat vagy mezőgazdasági gépek értékesítésében szerzett tapasztalat vagy egyéb ipari gépek értékesítésében szerzett tapasztalat.
  • Kereskedői kompetenciák megléte.
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtési képesség.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.
  • Műszaki affinitás és műszaki ismeretek - a termékismeret segítséggel történő elsajátítása végett.
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin.
Előnyt jelent:
  • Felsőfokú végzettség.
  • Az angol műszaki szaknyelv ismerete.
Amit kínálunk:
  • Előlépési lehetőség (termékmenedzser).
  • Versenyképes juttatáscsomag. (Korrekt alapbér + generált árrés arányában fizetett jutalék.)
  • Gépkocsi, üzemanyagkártya, notebook, telefon.
  • Profi szakmai háttértámogatás és képzési rendszer.
  • Megfelelő munkavégzés esetén hosszú távú karrierlehetőség.
A munkavégzés helye: Országosan, több régióban.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió
Pest