www.cvonline.hu

Értékesítőt / Üzletvezető

  • A hirdetés 384 napja lejárt

Üzletvezetőt - értékesítőt

keresünk Miskolci nyílászáró szaküzletbe.

Országos hálózattal rendelkező stabil hátterű, nyílászárókat, garázskapukat, árnyékolástechnikai termékeket, parkettákat gyártó és forgalmazó cég régóta működő Tatabányai üzletébe üzletvezető - értékesítő kollégát keres!

Feladatok:

  • ügyfelek fogadása és kiszolgálása,
  • Ügyfelek felvilágosítása és tanácsadás a megfelelő termék kiválasztásához,
  • árajánlatok készítése,
  • pénztárgép kezelés,
  • számla írás,
  • raktárkezelő program használata.
  • napi adminisztráció,

Előny:

  • vevőorientált gondolkodás mód
  • kereskedelmi szemlélet
  • kereskedelem bármely területén szerzett tapasztalat,
  • műszaki szemlélet
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk: stabil - országos háttér, kiemelt - átlagon felüli bérezés, jó munkakörülmények, fiatalos csapat,

Nem gond, ha nincs ebben a termékkörben tapasztalat, cégünk segítséget nyújt a betanulásban és a képzésben.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezés" gombra kattintva.