www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTŐ/SALES SZAKEMBER

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.24.
Jelentkezési határidő: 2015.07.30.
Hirdetés azonosító: 952951
lejárt

B2B tapasztalattal rendelkező ÉRTÉKESÍTŐT keresünk Bács-megyei gyártóvállalathoz.

Feladatok:

az értékesítési tevékenység szakszerű, proaktív támogatása
ajánlatkészítés, ügyfélkapcsolat ápolása
trendfigyelés (iparág, konkurencia)

potenciális vevők felkutatása, kapcsolatfelvétel külföldi piacokon

minimum középfokú értékesítési, kereskedelmi vagy műszaki végzettség
magabiztos, aktív angol nyelvtudás mind szóban mind írásban
magas szintű MS Excel ismeret
kiváló kommunikációs és tárgyaló képesség
kreatív, nyitott személyiségek jelentkezését várjuk

egyéb nyelvismeret (orosz, francia, spanyol)
felsőfokú végzettség

stabilan fejlődő gyártókörnyezetben való munkavégzés
szakmai és nyelvi továbbképzések
versenyképes jövedelem, külföldi utazás lehetősége
munkába járás költségeinek támogatása a törvényi lehetőségeknek megfelelően

Jelentkezés: emodi.edit@dologido.hu
Tel.: 20/378 44 93.
 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu