www.cvonline.hu

Értékesítők – Miskolc

  • A hirdetés 531 napja lejárt

A Vodafone Magyarország Zrt. partnercége

ÉRTÉKESÍTŐKET KERES

miskolci üzletébe

Feladatai:

  • Vodafone üzletekben termékek és távközlési szolgáltatások értékesítése
  • Meglévő ügyfelek kezelése
  • Értékesítési lehetőségek folyamatos keresése, ügyfélérték növelés, keresztértékesítés
  • Ügyfélszolgálati ügyintézés
  • Panaszok, reklamációk kezelése
  • Szervizes ügyintézés
  • Adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Értékesítésben, ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Alapszintű angolnyelv-ismeret
  • Ügyfélcentrikus hozzáállás
  • Értékesítői véna
  • Kiváló stressz-tűrő és problémamegoldó készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • A mobil kommunikációs piac és termékek ismerete előny

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem (fix + jutalék + értékesítési ösztönzők)
  • Vodafone értékesítő kóddal rendelkezők esetében (egyszeri nettó 50.000 Ft az első bérrel együtt kifizetve + azonnali jutalék + értékesítési ösztönzők)
  • Főállású munkaviszony
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, barátságos csapat

Jelentkezni az alábbi e-mail címre elküldött fényképes szakmai önéletrajzzal lehet. Kérjük, hogy a tárgy mezőbe tüntesse fel: „Értékesítő Miskolc”.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol