Értékesítői tanácsadó (pályázatírási szolgáltatások területén)

  • A hirdetés 874 napja lejárt

Partnerünk több éves tapasztalattal rendelkező Európai Uniós közgazdász végzettségű szakértőkből álló társaság. Fő tevékenysége a komplex pályázati szolgáltatás, mely magában foglalja a pályázatírást, hitelpályázatok készítését, pályázati utógondozást, projektmenedzsmentet. A cég további fejlődéséhez, az értékesítési  munka erősítéséhez keresnek pályázatírással kapcsolatos szolgáltatások értékesítésére munkatársat Értékesítési tanácsadó munkakörbe.

Fő feladatok:

  • Pályázatírással kapcsolatos szolgáltatások értékesítése, előre megszervezett időpontok alapján.

 Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Proaktív személyiség
  • Jó szervezőkészség
  • Saját autó

Előnyt jelent:

  • Gazdasági, pénzügyi végzettség
  • Szakmai, értékesítési tapasztalat
  • Kiterjedt kapcsolatrendszer
  • Számlaképesség

Az ország egész területéről várják a jelentkezőket, kiemelt területek: Békés megye, Borsod megye, Fejér megye, Hajdú-Bihar megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Veszprém megye

Amit kínálunk:

  • Önálló, változatos munkavégzés
  • Kiemelkedő, teljesítményarányos kereseti lehetőség
  • Szakmai fejlődés
  • Rugalmas munkaidő
  • Folyamatos képzések, tréningek

 Pozíció területe(i):

  • Értékesítés
  • Tanácsadás

Munkavégzés helye:

  • Megyénként

Munkaidő:

  • Kötetlen, mellékállásként is lehetséges