www.cvonline.hu

Értékesítői és ügyfélmenedzser

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.10.
Hirdetés azonosító: 1099449

Stabil háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő számítás- és irodatechnikai megoldásokat nyújtó partnercégünk számára keresünk
Feladatok:

  • új partnerek, üzleti lehetőségek felkutatása, ügyfélkör bővítése,
  • szolgáltatások tervszerű értékesítése és menedzselése,
  • ügyféligények felmérése, igénygenerálás, szakmai tanácsadás,
  • ajánlatkészítés, szerződések kezelése,
  • kimutatások és jelentések készítése.

Elvárások:
  • felsőfokú végzettség,
  • értékesítői affinitás és tapasztalat (lehetőleg B2B),
  • kiemelkedő tárgyalási és kommunikációs készségek,
  • magabiztos, határozott fellépés, agilis személyiség,
  • ügyfélközpontúság, csapatszellem,
  • dinamizmus, nagy munkabírás, rugalmasság,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • B kategóriás jogosítvány.

Juttatások:
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk.

Előnyök:
  • középfokú angol nyelvtudás előny,
  • piacismeret, aktív kapcsolatrendszer előny
  • saját gépkocsi előnyt jelent.

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát és motivációs levelét a megadott e-mail címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.