www.cvonline.hu

Értékesítői állás Bécs belvárosában

  • A hirdetés 678 napja lejárt

Fiatal vagy és folyton mosolyogsz? Jól tudsz beszélni és meggyőző a stílusod? Ha igen, akkor épp itt az ideje, hogy kipróbáld magad hostessként.

További információk:
Legújabb ausztriai partnerünk luxus szépségápolási cikkeket forgalmazó, Bécs elegáns belvárosában található üzleteibe keresünk jó kommunikációs készségekkel rendelkező és motivált Hostesseket!

Olyan munkát szeretnél, ami közel van Magyarországhoz, és akár gyakran haza is járhatsz? Szeretsz emberekkel foglalkozni és van érzéked az értékesítéshez? Akkor ezt a munkalehetőséget Neked találták ki!

Feladatok:
  • Vevők beinvitálása egy demonstrációra, melynek keretein belül az értékesítők által bemutatásra kerülnek a különböző termékek és azok jótékony hatásai;
  • Termékek eladása a demonstráción részt vevő potenciális vevőknek;
  • Egy Értékesítő egyszerre csak egy vevőnek tart demonstrációt!
  • Standok rendben tartása

    Elvárások a jelentkezővel szemben:
  • Középszintű angol és német (minimimum A2) nyelvtudás;
  • 30 év alatti életkor;
  • Kiváló kommunikációs és szociális készségek;
  • Motiváció az értékesítéshez;
  • Mindig aktív, mindig tudja mi a dolga, soha nem áll egy helyben,
    becsületesen végzi munkáját
  • Kedves, udvarias viselkedés,ápolt megjelenés;
  • Rugalmasság a munkavégzést illetően.

    Amit kínálunk:
    • Fizetés: az értékesítő által produkált forgalom fix százaléka – átlagosan havonta 1500-2000 EUR kereshető meg;
    • Állandó bónuszok, jutalékok;
    • Fiatalos csapat;
    • A hatékony munkavégzés érdekében tréning biztosított!
    • A szállás kedvezményes, 100€/hét áron biztosított jól felszerelt, komfortos apartmanokban a munkaadó által (rezsi költségekkel együtt) – AZ ELSŐ KÉT HÉTBEN INGYENES!
    • A szállás a munkavégzés helyétől gyalog 15 percre található, így a tömegközlekedés költségei megspórolhatóak!
    • Bécs vonattal és busszal is rendkívül jól megközelíthető, Budapestről csupán 3,5 óra vonattal, kedvező áron!

    Angol nyelvű fényképes önéletrajz küldésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

    Irodáink:
    Budapest: 06-1-203-5833
    Miskolc: 06-30-607-1650
    Szeged: 06-30-903-6359
    Csíkszereda: +40-266-312-111
    Szerb mobilszám: +381-60-0670251