www.cvonline.hu

Értékesítői állás Bécs belvárosában

  • A hirdetés 714 napja lejárt

Ausztriai partnerünk luxus szépségápolási cikkeket forgalmazó, Bécs elegáns belvárosában található üzleteibe keresünk jó kommunikációs készségekkel rendelkező és motivált Értékesítőket

Olyan munkát szeretnél, ami közel van Magyarországhoz, és akár gyakran haza is járhatsz? Szeretsz emberekkel foglalkozni és van érzéked az értékesítéshez? Akkor ezt a munkalehetőséget Neked találták ki!

Feladatok – a munkavégzésről:

  • Vevők beinvitálása egy demonstrációra, melynek keretein belül az értékesítők által bemutatásra kerülnek a különböző termékek és azok jótékony hatásai;
  • Termékek eladása a demonstráción részt vevő potenciális vevőknek;
  • Egy Értékesítő egyszerre csak egy vevőnek tart demonstrációt!
Elvárások a jelentkezővel szemben:
  • Erős alap szintű angol nyelvtudás;
  • Német nyelvtudás előnyt jelent, de nem feltétel – mivel főként turisták (akik jól beszélnek angolul) által látogatott helyeken találhatóak az üzletek;
  • Kiváló kommunikációs és szociális készségek;
  • Motiváció az értékesítéshez;
  • Kedves, udvarias viselkedés, ápolt megjelenés;
  • Rugalmasság a munkavégzést illetően.
Fiúk és lányok jelentkezését egyaránt várjuk!

Amit kínálunk:
  • Fizetés: az értékesítő által produkált forgalom fix százaléka – átlagosan havonta 1500-2000 EUR kereshető meg;
  • Állandó bónuszok, jutalékok;
  • Fiatalos csapat;
  • A hatékony munkavégzés érdekében tréning tréning biztosított!
  • A szállás kedvezményes, 100€/hét áron biztosított jól felszerelt, komfortos apartmanokban a munkaadó által (rezsi költségekkel együtt) – AZ ELSŐ HÓNAPBAN INGYENES!
  • A szállás a munkavégzés helyétől gyalog 15 percre található, így a tömegközlekedés költségei megspórolhatóak!
  • Bécs vonattal és busszal is rendkívül jól megközelíthető, Budapestről csupán 3,5 óra vonattal, kedvező áron!
Angol nyelvű fényképes önéletrajz küldésével az alábbi e-mail címre!