www.cvonline.hu

Értékesítő/értékesítési asszisztens

  • A hirdetés 447 napja lejárt

Cégünk a legdinamikusabban fejlődő értékesítési régiót képviseli.
Több éves szakmai tapasztalattal kimagasló értékesítési felkészültséggel rendelkező kollegáink a legjobb eredményeket képviselik országszerte. Fő feladataink közül a legfontosabbnak tartjuk a precíz, pontos tájékoztatást és hogy a mindenkori ügyfeleink számára a legjobb minőségű szolgáltatást biztosítsuk. Cégfilozófiánk alappillérei:    Megbízhatóság, precíz munkavégzés, pontosság és szakszerű kiszolgálás. Célunk hogy az általunk forgalmazott prémium eszközök a legtöbb segítséget nyújtsák vásárlóinknak.
"A jövőt nem jósoltatni kell, hanem megteremteni”
A munkakör betöltéséhez kapcsolódó elvárásaink:

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat vagy értékesítési affinitás.
  • Jó szervező képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Problémamegoldó készség
  • Terhelhetőség
  • Üzleties megjelenés
  • Önálló eredmény orientált munkavégzés

Munkakörrel kapcsolatos főbb feladatok:

  • Üzleti tárgyalások lebonyolítása
  • Új ügyfelek felkutatása, ajánlatok írása, folyamatban lévő ügyek menedzselése
  • Meglévő partnerkapcsolatok ápolása
  • Jelentések, riportok készítése a cégvezetés felé
  • Egyéb, munkához kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Amit kínálunk:

  • Kimagasló kereseti lehetőség (Nettó fix:100.000 forint+ magas jutalékfizetés.)
  • Hosszú távú karrier lehetőség
  • Gyors és hatékony oktatási rendszer
  • Igényes belvárosi irodakörnyezet
  • Munkához szükséges eszközöket  biztosítunk.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését várjuk fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő