www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 397 napja lejárt

Építőipari kis- és nagykereskedés gyakorlattal rendelkező

Értékesítő

munkatársat keres.

Feladatok:

  • ajánlatok készítése, továbbítása a vevők felé
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel, partnerekkel, az ajánlatok utókövetése
  • megrendelések kezelése
  • forgalmazott termékek, árucikkek értékesítése, a vásárlók kiszolgálása
  • a beérkező telefonos információkérések teljesítése, szakmai tanácsadás nyújtása a vevők felé

Elvárások:

  • értékesítésben szerzett minimum 2 éves gyakorlati tapasztalat
  • jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • önálló, precíz munkavégzés
  • értékesítési és vevőorientált gondolkodásmód

Előnyt jelent:

  • a piaci környezet (gyártók, konkurencia) ismerete
  • valamely vállalatirányítási rendszer kereskedelmi moduljának ismerete
  • építőanyag ismeret

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • szakmai képzés az építőipari értékesítés területén
  • önálló munkavégzés
  • igényes, színvonalas munkakörnyezet
  • kellemes munkakörnyezet
  • fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

  • Pest Megye, Vecsés

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje fényképes szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét fizetési igényének megjelölésével a lenti e-mail címre!

Helyek Budapest
Vecsés
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő