www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 674 napja lejárt

A Premed Pharma Kft.

 értékesítő

munkatársat keres!

Feladatok:

  • Gyógyászait termékek bemutatása, értékesítése Közép- és Nyugat-Magyarország területén
  • Új, potenciális vevők felkutatása
  • Kapcsolattartás meglévő partnerekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú biológusi, vagy egészségügyi végzettség
  • Egészségügyi termékek értékesítése körében szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, 100%-ig magyar tulajdonban álló vállalkozásnál
  • Versenyképes, teljesítményt ösztönző jövedelem
  • Minőségi munkavégzéshez szükséges feltételek (cégautó, mobiltelefon, számítógép)
  • Szakmai képzések, hazai és külföldi rendezvényeken való részvétel
  • Hatékony, összetartó, célorientált csapat
  • Kiváló munkahelyi körülmények

A fényképes önéletrajzokat az alábbi email címre várjuk!