www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 539 napja lejárt

Az Ablakplast Kft., mint dinamikusan fejlődő nyílászáró értékesítő cég új

értékesítő csapattársat

keres teljes munkaidőben

budapesti illetve budaörsi telephelyére.

Feladatok:

  • A nyílászáró és árnyékoló, beltéri ajtó termékpaletta bemutatása az érdeklődőknek
  • Szerződések elkészítése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel telefonon, e-mailben illetve személyesen
  • Árajánlatok elkészítése, utólagos módosítása
  • Napi jelentés készítése az elvégzett munkáról
  • Forgalmi célok teljesítése
  • Helyszíni felmérés elkészítése

Elvárások:

  • Nyílászáró értékesítésben szerzett több éves tapasztalat
  • Műszaki végzettség
  • Határozott, meggyőző kommunikációs képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Képesség a csapatmunkára és az önálló munkavégzésre
  • "B" kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Kitűnő kapcsolatteremtés az ügyfelekkel
  • Feszültség (stressz) tűrés
  • Tanulási képesség, újra való nyitottság, befogadókészség

Mit kínálunk:

  • Szakmai képzés
  • Fiatalos, kellemes munkakörnyezet
  • Korrekt alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Budapest és Budaörs

A fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő