www.cvonline.hu

Értékesítő

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.10.20.
Jelentkezési határidő: 2015.11.14.
Hirdetés azonosító: 986757
lejárt

A Dologidő Kft. Baranya megyei távszolgáltatásokat nyújtó partnercégéhez keres új munkatársat

Értékesítő

pozícióba!

Jelentkezz, ha vonzó számodra, hogy egy innovatív, nyitott csapat tagja légy, ahol számítunk ötleteidre!

A munkakörrel járó főbb feladatok

-        Értékesítési stratégia kidolgozása, és megvalósítása

-        A vállalat szolgáltatásainak értékesítése főként üzleti ügyfelek részére (műholdas internet szolgáltatás, mikrohullámú üzleti és bérelt-vonali internet szolgáltatások)

-        Piacbővítés, vevői megrendelések növelése

-        Kereskedelmi tárgyalások lebonyolítása, szerződéskötés

-        Árajánlatok, kimutatások elkészítése

-        Heti, havi és éves riportolás az ügyvezető felé

-        Hosszabb távon a viszonteladói partnerhálózat átvétele, motiválása, bővítése

-        Külsős értékesítők elindítása, motiválása

Elvárások a jelentkezővel szemben

-        Felsőfokú végzettség (kereskedelmi, gazdasági, pénzügyi, marketing területen szerzett diploma előny)

-        Tárgyalási technikák ismerete

-        Értékesítési területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat

-        MS Word és Excel magas szintű ismerete

-        Sales beállítottságú, önálló, ambiciózus, megbízható személyiség

-        Pro-aktivitás, határozottság, kreatív szemlélet

Előnyt jelent

-        Informatikai szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat

-        Magyarországi telekommunikációs szolgáltatások és a hazai internet szolgáltatási piac ismerete

-        Aktív angol nyelvismeret

-        B kategóriás jogosítvány

-        Értékesítési tréningen való korábbi részvétel

-        Pécsi lakhely

Amit megbízónk kínál

-          Fix jövedelem + teljesítmény arányos jutalék

-          Vállalati cafeteria

-          Mentoring program

-          Gyors előrejutási lehetőség

-          Önálló munkavégzés

-          Fejlődési lehetőség

-          Szakmai szemléletű vezetés

-          Családbarát vállalati kultúra

Munkavégzés helye

-          Pécs

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését kérem, küldje el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Az e-mail tárgyába írja bele: „Értékesítő pozíció
Kollégánk ezt követően felveszi Önnel a kapcsolatot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu