www.cvonline.hu

Értékesítő

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.06.20.
Hirdetés azonosító: 982431
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Partnerünk megbízásából keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Értékesítő

Feladatok:

  • Új ügyfelek felkutatása, személyes tárgyalások levezénylése
  • Kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel (ügyféligény felmérés, ügyfélmegtartás)
  • Dokumentációk elkészítése és kiküldése
  • Reklamáció-kezelés és problémamegoldás az ügyfelek számára
  • Folyamatos beszámolás a vezetőség felé

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Értékesítői területen szerzett tapasztalat
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Értékesítői szemlélet
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magas szintű MS Office ismeretek
  • Nagyfokú munkabírás, kreativitás

Előny:

  • B2B (corporate) értékesítési tapasztalat és kapcsolatkör
  • Felsőfokú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Alapbér + teljesítményfüggő jövedelem
  • Cafeteria csomag
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Eredményorientált csapat

Munkavégzés helye:

Budapest VII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-közvetítés engedély száma: V-M-001/6900-1/2013

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya