www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 732 napja lejárt

Piacvezető pénzintézet értékesítési hálózatának bővítéséhez keresünk 4-5 fő pályakezdő vagy értékesítési tapasztalattal rendelkező munkatársakat!

Az ideális jelölt legalább középfokú végzettséggel rendelkezik, képes azonosulni a vállalat alapértékeivel és kommunikációs elvárásaival

Ha magadra ismersz,  jelentkezz!

Főbb feladatok, munkák:

  • A társaság termékeinek értékesítése (biztosítás, befektetés, megtakarítás, hitel, nyugdíjpénztár, lakástakarék-pénztár)
  • Meglévő ügyfelekkel való folyamtos kapcsolattartás
  • Riportok, jelentések készítése
  • Aktív közreműködés az értékesítésben és a szerződések megújításában
  • Értékesítési és állományápolási tervek megvalósítása
  • Képzéseken, értekezleteken való aktív részvétel
  • Munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Részleg

Belvárosi Iroda

Elvárás

  • Minimum középfokú végzettség
  • Értékesítői attitűd
  • Üzleti megjelenés
  • Pozitív személyiség, csapatjátékos
  • Nyitott, kommunikatív

Értékelt kvalitások

  • Értékesítési tapasztalat
  • Pénzügyi végzettség
  • Teljesítménymotiváltság
  • Stratégiai gondolkodás

Amit nyújtunk

  • Nemzetközi, stabil háttér
  • Piacvezető termékek
  • Meglévő ügyfélkör és címanyag támogatás
  • Magas színvonalú képzés, piacképes szakmai tudás
  • Kimagasló teljesítmény esetén táblagép
Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola