www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 531 napja lejárt

Az ország egyik meghatározó kereskedelmi bankjának partnereként, helyszíni értékesítéshez keresünk munkaviszonyban alkalmazott munkatársakat. Direkt értékesítési területen szerzett tapasztalat, és / vagy pénzügyi szolgáltatást közvetítői hatósági vizsga, vagy ennek megfelelő szakirányú végzettség előny, de nem alapfeltétel.

Értékesítő

Főbb feladatok, munkák:

  • Adott helyszíneken a cég színvonalas képviselete
  • Gyors helyzetfelismeréssel célzott üzletkötés
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Tárgyalások lebonyolítása, ajánlatok
  • Az értékesítés során szerzett tapasztalatok alapján javaslatok az eredményesség növelésére

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Folyamatos tanulási, fejlődési készség
  • Önállóan és csapatban történő pontos, megbízható munkavégzés
  • Meggyőző, dinamikus személyiség
  • Kiemelkedő munkabírás, terhelhetőség
  • Üzleties megjelenés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, fix + jutalékos bérezés (140.000-320.000.-)
  • Pénzügyi termékek értékesítési lehetősége
  • Karrier lehetőség
  • Széleskörű képzési, továbbképzési rendszer
  • Célorientált promóciók a hatékony értékesítési munka biztosításához

Állás, munka területe(i):

  • Bank / Biztosítás / Tőzsde
  • Banki / Biztosítási szakügyintéző
  • Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése

Munkavégzés helye:

Aréna Pláza, Savoya Park, Csepel, Diósd

Önéletrajzát várjuk a "Jelentkezés" gombra kattintva.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő