www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 710 napja lejárt

A Sapa a magas hozzáadott értékű alumínium profilok előállításában világelső, 41 országban a legmodernebb technológiákat alkalmazva, közel 23000 munkavállalót foglalkoztató skandináv tulajdonú cég.

A Sapa Building Systems alumíniumból készült épületrendszerek márkafejlesztésén  és értékesítésén – ablak, ajtó és homlokzati termékek és megoldások – dolgozik. A fejlesztéseink fő célja az építőipari rendszereink hő-, hang- és légszigetelésének javítása. Törekszünk a megmunkálási költségek csökkentésére és a minőség fejlesztésére, hogy ezáltal kedvezően befolyásoljuk az épületek holisztikus teljesítményét.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Értékesítő

(Sapa Buildings Systems)

Feladatok:

  • Meglévő ügyfelek kiszolgálása, új partnerek keresése és támogatása
  • Új termékek bevezetésének előkészítése
  • Kapcsolattartás külföldi kollegákkal, oktatás szervezése partnereknek
  • Árajánlatok készítése, műszaki megoldások keresése, ajánlása
  • Projektfigyelés, rendelések, munkák nyomon követése

Elvárások:

  • Felsőfokú építőipari végzettség
  • 3-4 év fém- és üveghomlokzatok építésében szerzett tapasztalat, vagy fém nyílászárórendszerek értékesítésében szerzett 3-4 év tapasztalat
  • Önálló munkavégzés, kreativitás
  • Kiváló és határozott kommunikáció
  • MS Office és AutoCad programok ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (német előny)
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amiért érdemes csapatunkhoz csatlakozni:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíjpénztár, egészségbiztosítás, teljesítmény alapú prémium
  • Karrier- és kibontakozási lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező vállalatnál
  • Lehetőség a csatlakozásra egy emberközpontú, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalathoz

Munkavégzés helye: Budapest 3. kerület

A jelentkezés módja:

Kérjük, angol nyelvű önéletrajzod töltsd fel Karrieroldalukon! Kattints a "Jelentkezés" gombra.

Cégünkről bővebben a Link megjelenítése oldalon tájékozódhatsz.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol