www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 773 napja lejárt

Borászatunk régiós

ÉRTÉKESÍTŐ

munkatársat keres észak-magyarországi működési területre.

Feladatok:

  • pincészetünk által készített borok értékesítése
  • megrendelői kör gondozása, bővítése
  • értékesítési helyek látogatása, a vevők szakszerű kiszolgálása
  • megrendelői igények, piaci trendek folyamatos követése
  • az értékesítés hatékonyságának növelése, értékesítési csatornák kiépítése
  • marketingstratégia kidolgozása, termékpromóciók lebonyolítása
  • részvétel az új termékek készítésében
  • folyamatos piackutatás és elemzés

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • önálló és kezdeményező munkavégzés
  • az értékesítési feladatok hatékony, pontos és felelősségteljes elvégzése
  • határozott, barátságos fellépés
  • jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • saját gépkocsi

Előnyt jelent:

  • borászati végzettség
  • bor értékesítésben szerzett tapasztalat
  • idegennyelv (-ek) ismerete

Kínálunk:

  • alapfizetés és jutalék
  • üzemanyag hozzájárulás
  • vállalati mobiltelefon és számítógép
  • szakmai fejlődési lehetőség

Fényképes önéletrajzot és motivációs levelet az alábbi e-mail címre várunk.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Heves
Nógrád
Borsod-Abaúj-Zemplén
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő