www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 576 napja lejárt

Az Impreglon Csoport 14 országban 4 kontinensen van jelen, többek közt fém-alkatrészek felületkezelésével foglalkozunk. Több mint 5.000 ügyfelünk, 40 különböző iparágban működik.

Tatabányai vállalatunk keres, jó kommunikációs készséggel és nyelvtudással rendelkező

Értékesítő

munkatársat.

Feladatok:

  • Vevői követelmények vizsgálata, beszerzési feltételek egyeztetése ügyfelekkel
  • Megvalósíthatósági tanulmányok egyeztetése gyártással
  • Árajánlatok készítése és nyomon követése
  • Adminisztratív feladatok, riportok - statisztikák készítése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel magyar és idegen nyelven egyaránt
  • Szállítási határidők nyomon követése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Értékesítésben, vevői kapcsolattartásban szerzett tapasztalat
  • MS Office ismerete alapfeltétel, SAP ismerete előny
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás (mindkét nyelv ismerete előny)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Empatikus, ügyfél orientált személyiség
  • Gyors problémamegoldó képesség
  • Precizitás, pontosság, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, cafeteria rendszerrel kiegészítve
  • Igényes, multinacionális munkakörnyezet
  • Stabil munkahely
  • Összetartó fiatalos, dinamikus szervezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol vagy német nyelvű fényképes önéletrajzát legkésőbb 2015. augusztus 31-ig az alábbi e-mail címre.

Az e-mail tárgya: "Értékesítő”

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő