www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 649 napja lejárt

Nehezen találsz munkát GYES után? A munkáltatóknak problémát jelent alkalmazni, mert kisgyermekes anyuka vagy? Nálunk ELŐNY az, ami másnál hátrány! 4-6-8 órában is végezhető értékesítői munkát kínálunk. Nem kell aggódnod, ha a gyermek megbetegszik, mert a munkavégzés otthonról is végezhető!

A munka területét jelentve: befektetés, banki termékek, biztosítás, lakás-takarékpénztár és a ma nagyon aktuális nyugdíjbiztosítás.

Feladatok: menedzserek munkájának segítése, telefonálás, emailek írása, tárgyalások előkészítése és lebonyolítása. Megfelelő termékismeret elsajátítása után, a termékek értékesítése új és meglévő ügyfeleink számára, vagy akár kimondottan kisgyerekes szülők részére.

Innovatív irodában végezhető munka, Budapest központi területén, közlekedés szempontjából jól megközelíthető helyen.

Részleg

Zugló Igazgatóság

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Szabadúszó/ Vállalkozó