www.cvonline.hu
Értékesítő
AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.
Frissítve : 2015.07.31.
Jelentkezési határidő: 2015.08.06.
Hirdetés azonosító: 955316
lejárt

Lépj be az Aegon megbízott partnerének csapatába!

Az Aegon Magyarország sikereiben, dinamikus jelenlétében a piacon kimagasló szerepe van a megbízott értékesítési csapatnak, tanácsadóknak, menedzsereknek egyaránt. Kiemelt fontosságú számunkra, hogy kellemes, inspiratív munkakörnyezetet, vonzó kereseti lehetőséget, közvetlen hangulatot teremtsünk valamennyi munkatársunk számára.Hogy sikeres légy a jövőben épp olyan fontos számunkra, mint minden ügyfelünk, akikért dolgozunk.Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt az alábbi pozícióba várja a jelentkezéseket

Értékesítő

Főbb feladatok:

Új ügyfelek felkutatása és tárgyalások megszervezése
Biztosítási, lakástakarékpénztári, nyugdíjpénztári és hitel termékek értékesítése
Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
Piaci részesedés növelése
Értékesítési célok teljesítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

Legalább középfokú végzettséged van (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
Nyitott vagy új technológiák alkalmazására
Jól és magabiztosan építesz kapcsolatokat
Önállóan és csapatban is megállod a helyed

Amit kínálunk:

Versenyképes díjazás, vonzó jutalom utakkal
Induláskor 6 havi kezdő anyagi támogatás
Minőségi szakmai felkészítés, folyamatos fejlődési lehetőség
Átlátható, jól tervezhető vezetői vagy szakmai karrierépítési lehetőség
Tablet biztosítása a munkához (teljesítményhez kötötten)

Küldd el fényképes Önéletrajzod a lenti e-mail címre!