www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 860 napja lejárt

Érdekel a tőzsde világa? Tudtad, hogy a befektetési területen dolgozók a világ egyik legjobban fizetett emberei közé tartoznak?

Csatlakozz sikeres csapatunkhoz Te is!

Értékesítő

munkatársakat keresünk

Amit kínálunk

  • Fix alapbér + teljesítményarányos jutalék (500 – 5.000 EUR)
  • Folyamatos szakmai támogatás
  • Előrelépési lehetőség, szakmai fejlődés
  • Biztos vállalati háttér, hosszú távú együttműködés
  • Mobiltelefon
  • Vidéki kollégáknak szállást biztosítunk Budapesten

Feladatok

  • Kimenő hívások kezdeményezése
  • Kapcsolat kiépítése cégtulajdonosokkal
  • Új ügyfelek akvirálása
  • A hívásokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség telefonon keresztül
  • Pozitív, megbízható, határozott, magabiztos, eredményorientált személyiség

Munkavégzés helye

  • Budapest XIII. kerület, Váci út

Amennyiben szívesen lennél lelkes, megbízható, eredményorientált tagja csapatunknak, abban az esetben önéletrajzod küldd el az alábbi e-mail címre!

Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő