www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 541 napja lejárt

Az idén 16 éves Gordiusz Alfa Kft. keresi

az ország egyik legjobb, vagy azzá fejleszthető értékesítőjét!

Nem idegen Önnek az aktív értékesítés?

Fel tud mérni konkrét vevői igényeket?

Képes vásárlási szándékot gerjeszteni?

VAGY SZÍVESEN TANULNÁ MEG MINDEZT?

Feladatok:

  • új, potenciális partnerek felkutatása és tárgyalások megszervezése
  • napi 3-4 vidéki tárgyalás lebonyolítása
  • ajánlatok műszaki paramétereinek kiválasztása, összeállítása
  • megrendelőkkel műszaki egyeztetések lebonyolítása, szakmai tanácsadás
  • meglévő üzleti partnereinkkel folyamatos kapcsolattartás az általuk már megszokott magas színvonalon, újraértékesítés részükre
  • termék és technológiai ismeret megszerzése, folyamatos fejlesztése
  • cégünk képviselete szakmai rendezvényeken

Ha nem riad vissza:

  • a feladat és a partnerkörünk sokszínűségétől, a tanulástól
  • attól, hogy a napi 8 órából 8-at végig kell dolgoznia
  • a teljesítmény mérésétől
  • a nagy számoktól
  • a napi akár több száz kilométer autóvezetéstől, akkor fiatalos, ám eredményközpontú csapatunkban a helye!

Elvárások:

  • Felső- vagy középfokú műszaki végzettség
  • Angol nyelvű műszaki szakszövegek megértése
  • forgácsolástechnológiai alapismeret, CNC technológiai alapismeret
  • határozott, célratörő kommunikáció, eredményorientált gondolkodásmód
  • rugalmasság, önálló munkavégzés
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat

Előnyt jelent:

  • tapasztalat a gyártás és/vagy alkalmazás-technológia területén
  • gyakorlati jártasság a forgácsolástechnológiákban
  • értékesítői tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség, folyamatos képzések, külföldi tanulmányutak
  • céges autó, mobil, laptop
  • versenyképes alapfizetés + teljesítmény arányos jutalék
  • támogató munkahelyi légkör, összetartó munkatársak, következetes vezetők
  • konkrét feladat- és felelősségi körök
  • modern, kulturált munkakörnyezet
  • a teljesítmény kiemelkedő elismerése egy dinamikus, csapatmunkára épülő vállalati kultúra részeként, ahol saját ötleteivel hozzáadott értéket képes teremteni, és erre lehetőséget is kap.

Munkavégzés helye: Törökbálint, napi vidéki utakkal.

Amennyiben képesnek érzi magát a munkakör betöltésére, várjuk fényképes önéletrajzát.

Helyek Fejér
Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő