www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 538 napja lejárt

Társaságunk nyomdai, grafikai területen végzi tevékenységét már több mint 10 éve.

Értékesítési csapatunk bővítésére

ÉRTÉKESÍTŐT

keresünk, akár részmunkaidőben is az alábbi feltételekkel:

Miért csatlakozz csapatunkhoz?

  • Ha szeretnél sokat keresni és ezért hajlandó vagy kihozni magadból a maximumot
  • Ha alkalmazni szeretnéd, amit eddig tanultál;
  • A meglévő tapasztalataid alapján számodra az értékesítés igazi felüdülés és móka;
  • Ha szeretsz olyan családias csapatban dolgozni, ahol valóban segítenek a kollégáid
  • Ha valóban éhezel az értékesítési tudásod csiszolására
  • Ha mindezek eléréséhez szeretnél támogatást kapni

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Proaktív személyiség;
  • Értékesítés területén végzett munkatapasztalat;
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség, kiváltképp kifinomult tárgyalás technika;
  • Kiváló stressz tűrő képesség;
  • Gyors tanulás, határozott fellépés;
  • Felhasználói szintű internet és Microsoft Office használat;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • A céges oktatáson tanultak megfelelő elsajátítása, folyamatos fejlődési hajlandóság

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • Szakmai jellegű önéletrajz tárgyalástechnikai eredmények részletezésével;
  • Nyomdai értékesítésben szerzett munkatapasztalat

Feladatok:

  • Nyomdai és grafikai kivitelezés értékesítése;
  • Bejelentkező ügyfelekkel való kapcsolattartás (akár személyes is);
  • Kimenő hívások indítása új ügyfeleknek, ügyfélkapcsolat kialakítása (ügyfelek általános tájékoztatása, információnyújtás a cég tevékenységéről, aktuális szolgáltatásairól)
  • Megrendelésekkel kapcsolatos levelezés, hívásadminisztráció;

Amit kínálunk:

  • Értékesítést támogató online marketing rendszer
  • Próbaidő után juttatások
  • Értékesítési oktatások
  • Színvonalas, igényes munkakörnyezet;
  • Főállású munkavégzés, fix alapfizetés + eredmény utáni jutalék;
  • Fiatal, dinamikus munkatársak;
  • Akár távmunka lehetősége is

Munkavégzés helye: Dunakeszi alsó (Újpest-Káposztásmegyerről, Dunakesziről és Békásmegyerről autóval biztosított a bejárás, ha nincs autód) vagy távmunka

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el nettó fizetési igényedet tartalmazó fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mail címre.

A további részletekkel kapcsolatban az önéletrajzok elbírálása után adunk tájékoztatást.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Távmunka / Otthoni munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő