www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 602 napja lejárt

A Média Piramis Kft.

ÉRTÉKESÍTŐT

keres az alábbi feltételekkel:

Miért csatlakozz csapatunkhoz?

  • Ha szeretnél sokat keresni és ezért hajlandó vagy kihozni magadból a maximumot
  • Ha alkalmazni szeretnéd, amit eddig tanultál;
  • A meglévő tapasztalataid alapján számodra az értékesítés igazi felüdülés és móka;
  • Ha szeretsz olyan családias csapatban dolgozni, ahol valóban segítenek a kollégáid
  • Ha valóban éhezel az értékesítési tudásod csiszolására
  • Ha mindezek eléréséhez szeretnél támogatást kapni

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Értékesítés területén végzett munkatapasztalat
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség, kiváltképp kifinomult tárgyalás technika;
  • Felelősség tudatos és precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű internet és Microsoft Office használat
  • B kategóriás jogosítvány
  • A céges oktatáson tanultak megfelelő elsajátítása, folyamatos fejlődési hajlandóság

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • Szakmai jellegű önéletrajz tárgyalástechnikai eredmények részletezésével;
  • Nyomdai értékesítésben szerzett munkatapasztalat

Feladatok:

  • Nyomdai és grafikai kivitelezés értékesítése;
  • Újonnan szerzett, meglévő és bejelentkező ügyfelekkel való kapcsolattartás;
  • Ügyfél megrendelések írásos elkészítése

Amit kínálunk:

  • Értékesítést támogató online marketing rendszer
  • Próbaidő után juttatások
  • Értékesítési oktatások
  • Színvonalas, igényes munkakörnyezet;
  • Főállású munkavégzés + eredmény utáni jutalék
  • Fiatal, dinamikus munkatársak
  • Távmunka lehetősége

Munkavégzés helye: Dunakeszi alsó (Újpest-Káposztásmegyerről, Dunakesziről és Békásmegyerről autóval biztosított a bejárás, ha nincs autód) vagy Távmunka

Jelentkezés módja: Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el nettó fizetési igényedet tartalmazó fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

A további részletekkel kapcsolatban az önéletrajzok elbírálása után adunk tájékoztatást.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Távmunka / Otthoni munka
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő