www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 857 napja lejárt

Cégünk alappillérei a távközlési és IT infrastruktúra építés és üzemeltetés, rendszer-integráció, valamint üzleti tanácsadás és projektmenedzsmenttel kapcsolatos tevékenységek. Cégünk kereskedelmi és szolgáltató tevékenysége révén a fenti szolgáltatásokon túl a tevékenységhez kapcsolódó termékek kereskedelmével is foglalkozik.

Csapatunk bővítése céljából keresünk:

Értékesítő

munkatársat

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség (telekommunikációs területen szerzett előny)
  • Informatikai alapismeretek, fogékonyság új technológiák iránt
  • 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Határozott fellépés, jó kapcsolatteremtő készség

Feladatok:

A cég által képviselt telekommunikációs és VoIP megoldások, termékek, szolgáltatások személyes értékesítése cégünk ügyfélköre részére:

  • Tárgyalások leszervezése, lebonyolítása
  • Ajánlatok elkészítése
  • Szakmai tanácsadás az ügyfelek részére

Amit kínálunk:

  • Családias csapat
  • versenyképes, innovatív könnyen eladható megoldások és termékek
  • fix alapfizetés, és teljesítményarányos jutalékrendszer
  • nagyfokú önállóság
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök ( mobiltelefon, notebook, céges gépjármű-kulcsos autóhasználat)

Nyelvtudás: Alapfokú beszélt és írott angol-nyelvismeret.

Munkavégzés helye: Budapest, III. Kerület

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol