www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 742 napja lejárt

A Leguan Burkolatok Kft. a magyarországi szőnyeg- és lakástextil piacon 8 éve jelenlévő stabil családi vállalkozás.
Cégünk törökbálinti bemutatóterme 600 m2 alapterületű, amely egy lakberendezési célra tervezett áruházban, a Max Cityben található.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Értékesítő

Főbb feladatok, munkák:

  • kiskereskedelmi vevők szakértő kiszolgálása
  • meghatározott adminisztrációk elvégzése
  • a bemutatóterem elemeinek, árukészletének tisztán, rendezetten tartása
  • az éves és időszaki leltárakban való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • számítógép felhasználói szintű ismerete
  • magabiztos, barátságos fellépés
  • rendkívül jó kommunikációs készség
  • fizikai és mentális terhelhetőség
  • lojalitás
  • pontosság, precizitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • német/angol nyelv ismerete
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetői tapasztalattal

Amit kínálunk:

  • kellemes, elegáns munkakörnyezet
  • fiatalos csapat
  • stabil céges háttér

Munkavégzés helye:

Max City, Törökbálint, Tópark u. 1/A.

Jelentkezés módja: önéletrajzát az alább megadott e-mail címre várjuk, fizetési igény megjelöléséve.