www.cvonline.hu

Értékesítő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 927285

Magyar tulajdonú, fém- és acélszerkezetgyártással foglalkozó partnercégünk számára keresünk kollégákat Értékesítő munkakörbe

Értékesítő

Feladatok:
  • Új vevők, vevőkör felkutatása
  • Meglévő partnerek kezelése, kereskedelmi kapcsolat fejlesztése, bővítése
  • Ajánlatok készítése, szerződések előkészítése, nyomon követése, megvalósítása
  • Árbevételi célok teljesítése
  • Piaci versenytársak figyelemmel kísérése
Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes, aktív német nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Előny:
  • Angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Korrekt munkakörülmények
Munkavégzés helye:
  • Zalaegerszeg
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Zala megye/ Zalaegerszeg
Kapcsolat:
Jelentkezését fényképes, részletes szakmai önéletrajz megküldésével a zalaegerszeg@prohuman e-mail címre várjuk, a tárgy mezőben a pozíció (Értékesítő) megjelölésével.