www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 687 napja lejárt

Értékesítő

Csoportos szállásértékesítésben és rendezvények értékesítésében jártas személyt 3*-s szállodába felveszünk

Elvárások:

  • Szálloda szobáinak, férőhelyeinek értékesítése
  • Rendezvények szervezése értékesítése
  • Új partnerek bevonása, itt játszik fontos szerepet a jelentkező kapcsolatrendszere
  • Angol nyelv ismerete szóban és írásban egyaránt

Előny:

  • Kapcsolatokkal rendelkezők, angol nyelvet jól beszélők előnyben

Jelentkezés fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Másodállást keresők számára ideális telefonos értékesítői munkát kínálunk Kisvárdán!

NaturComfort Kft.

Szívesen vállalnál másodállást, de nem találtad...
Kisvárda

Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...