www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 970 napja lejárt

A FŐKEFE Közhasznú Nonprofit Kft. - az ország egyik legnagyobb akkreditált munkáltatójaként - több mint 4.000 munkavállalót foglalkoztat, és közel 70 telephellyel rendelkezik. Fő küldetése a megváltozott munkaképességű személyek foglalkoztatása, munkavégző képességeinek fejlesztése, valamint nyílt munkaerő-piaci foglalkoztatóhoz történő kihelyezése.

A több mint 60 éves múlttal rendelkező, állami tulajdonú nagyvállalat a következő pozícióba

keres új munkatársat:

Értékesítő

A leendő munkatárs legfontosabb feladatai lesznek:

  • Új bérmunka lehetőségek, új partnerek felkutatása
  • Partnerekkel és társosztályokkal történő kapcsolattartás
  • Árajánlatkérések készítése és megrendelések nyomon követése
  • Szerződések előkészítése
  • Számla-, ill. szállítási reklamációk kezelése
  • Konkurencia termékeinek és árainak folyamatos figyelése, piackutatás
  • Kintlévőség-kezelés
  • Heti rendszerességű beszámoló készítése vezető felé

Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Nyitott személyiség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Nagy teherbírás
  • B kategóriás jogosítvány

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű angol és német nyelvtudás
  • Papíripari ismeretek
  • Értékesítési tapasztalat
  • Osztrák piaci kapcsolatok

Amit a sikeres pályázónak nyújtunk:

  • Kihívásokkal teli, változatos feladatkör, szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye: 9700 Szombathely, Rumi út 142.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével, az alábbi e-mail címre szíveskedjen elküldeni.

Helyek Szombathely
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő