www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 926 napja lejárt

Vállalkozások gépjárműparkjainak környezetbarátabb, költséghatékonyabb üzemeltetéséhez és piaci versenyképességük javításához kapcsolódó szolgáltatást, fejlesztést, terméket értékesítünk.

Piaci részesedésünk bővítése érdekében

Értékesítő munkatársat

keresünk az ország egész területére

Feladatok:

  • a cég termékeinek értékesítése új és meglévő ügyfelek felé,
  • vevőkapcsolatok kialakítása és ápolása,
  • üzleti tárgyalások lefolytatása, megrendelések felvétele, szerződéskötés

Elvárások:

  • középfokú végzettség (nem szükséges szakképesítés),
  • értékesítési területen szerzett tapasztalat,
  • mobilitás, rugalmasság,
  • motiváció,
  • önálló munkavégzés,
  • számlaképesség
  • jogosítvány

Amit a cég kínál:

  • szakmai továbbképzés
  • versenyképes bérezés

Munkavégzés kezdete: azonnal

Munkavégzés helye: országosan