www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 654 napja lejárt

A Kvint-R Kft. (www.kvint-r.hu) 1991-ben kezdte meg működését, fő profilja professzionális irodai és ipari nyomtatók disztribúciója, valamint az ehhez kapcsolódó irodatechnikai szaktanácsadás, illetve országos szervizszolgáltatás nyújtása. Kereskedelmi vonalon több nemzetközi márkát képviselünk: Brother, Tally, Dascom, Printronix, Microplex, továbbá kiemelt forgalmazói vagyunk a HP, Lexmark, Ricoh és Utax termékeknek is. Cégünk a technológiai újdonságok felé nyitott, így az országban egyedülálló módon rendelkezünk színes 3D nyomtatási megoldással is.

Büszkék vagyunk arra, hogy közel 25 éve töretlenül nyereségesen működünk, saját tulajdonú ingatlanaink vannak. Folyamatos fejlődésünk most értékesítői csapatunk bővítését teszi szükségessé.

A Kvint-R Kft. hazánk egyik legnagyobb szakmai hátterű nyomtató szervize, irodatechnikai rendszerintegrátora

ÉRTÉKESÍTŐ

munkatársakat keres budapesti irodájába.

Főbb feladatok, munkák:

  • Új partnerek felkutatása, üzleti kapcsolatok bővítése
  • Ügyféligények felmérése, igénygenerálás,
  • Termékmenedzsment, piaci igényeknek megfelelő kínálatbővítés
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • A cég meglévő és leendő ügyfeleinek szakszerű és udvarias kiszolgálása
  • A cég szolgáltatásainak és termékeinek értékesítése
  • Ajánlatok készítése, tárgyalások lebonyolítása
  • A cég hiteles szakmai képviselete

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Irodatechnikai termék vagy szolgáltatás értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Egy európai nyelv (lehetőleg az angol) társalgási szintű ismerete
  • Megbízható kapcsolati tőke

Amit kínálunk:

  • Modern munkakörnyezet, kiváló légkör
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Rendszeres fix fizetés mellett
  • Havi bónusz lehetősége
  • Rendszeres képzés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • A sikeres munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása

Munkavégzés helye: Budapest, 1089 Delej utca 41.

Jelentkezési határidő az állásra: 2015. 04. 10.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzzal a következő e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő