Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu

Értékesítő


  • A hirdetés 668 napja lejárt

 Újonnan induló cég felelőséggel folyamatosan teljesítő produktív

értékesítőket

keres.

 

Feladatok:

  • új partnerek felkutatása
  • ajánlattétel
  • szerződéskötés

Elvárások:

  • produktivitás
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • megbízhatóság, kitartás, lendületes munkavégzés
  • szervezőkészség, kötelességtudat
  • üzleties megjelenés

Amit kínálunk:

  • Folyamatos képzések, tréningek
  • Hosszú távú biztos munkalehetőség

Munkavégzés helye: Országos

Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítési vezető

AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.

Készen állsz arra, hogy karriert építs? Az Ae...
Baranya


Mentor

AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.

Az Aegon Magyarország Biztosító Zrt. új képzés...
Budapest, Üllői út, Magyarország, Budapest


Ügyfélkapcsolati menedzser

AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.

Készen állsz arra, hogy karriert építs? Az Ae...
Somogy