www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 885 napja lejárt

A HRportal

értékesítő

munkatársat keres

Az egyik legolvasottabb szakmai portál, a HRportal.hu értékesítő munkatársat keres.

Feladatok:

  • Főleg online, részben offline humánerőforrás-szakmai médiafelületek (HRportal.hu, hrblog.hu, hrclub.hu, hrkatalogus.hu, HR Almanach) értékesítése elsősorban humánerőforrás-szolgáltatócégek felé.
  • A meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás mellett új ügyfelek megszerzése és megtartása.
  • Telefonos, online kommunikációs csatornák mellett személyes megbeszéléseken való részvétel, ajánlatok készítése, szerződéskötés, utókövetés.
  • Együttműködés az értékesítő és szerkesztő kollégákkal.

Elvárások:

  • Jó kommunikációs- és kapcsolatépítő képesség,
  • Magas fokú motiváltság, proaktivitás,
  • Értékesítésében szerzett legalább 1 éves tapasztalat,
  • Felsőfokú végzettség.

Előny, de nem elvárás:

  • Online médiafelületek (bannerek, linkek, kiemelések, hírlevelek, szponzorációk) értékesítésében vagy online marketing területen szerzett tapasztalat,
  • HR-piacon szerzett értékesítői tapasztalat (munkaerőközvetítőnél, tréningcégnél, egyéb szolgáltatónál).

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődést.
  • Fiatalos, de jól képzett és tapasztalt néhány fős csapatot.
  • Az új ügyfélszerzési feladatok mellett már meglévő ügyfélállományt.
  • A fix bér mellett korrekt, a cég és az egyén teljesítményétől is függő mozgóbért.

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Fényképes önéletrajzát, kérjük, az alábbi e-mail címre elküldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő