Az Aegonnál közel 23 ezren segítünk több millió ügyfelünknek világszerte felelősséget vállalni pénzügyeikért. Az élet gyakran hoz váratlan meglepetéseket, mi 160 év tapasztalatát állítjuk az ügyfeleink szolgálatába nap mint nap. Ennek az értékesítési kultúrának is köszönhető, hogy 2014-ben ismételten elnyertük

az ÉV PÉNZINTÉZETE címet.

Ebbe a csapatba várunk téged, amennyiben:

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
    (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • Nyitott vagy új technológiák alkalmazására
  • Jól és magabiztosan építesz kapcsolatokat
  • Önállóan és csapatban is megállod a helyed

Amit cserébe kínálunk:

  • Versenyképes díjazás, 30 féle juttatási rendszer előnyeit élvezzük
  • Induláskor kezdő támogatás
  • Ország legsikeresebb menedzseri csoportja, számos top tanácsadó is csapatunkat erősíti, legjobbaktól tanulhatsz penthouse irodában, kiemelt igazgatóságon

Feladatod lesz a biztosítási, lakástakarékpénztári, nyugdíjelőtakarékossági és hitel termékek értékesítése és a meglévő ügyfélkör gondozása. Kiváló képzési rendszer, karrierlehetőség vár Rád akár tanácsadóként, akár vezetőként képzeled el hosszabb távon a jövődet.

Pályázatodat magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal ellátva az alábbi e-mail címre várjuk.

Dél Pest Értékesítési Ügynökség

1183 Csaba utca 26, 1141 Vezér utca 56

Kategória
Értékesítés / Kereskedelem, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkavégzés helye
Budapest, Pest
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator