www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 837 napja lejárt

 Szintetika Kft.,

győri székhelyű lakástextil nagykereskedelmi cég,

értékesítőt

keres Magyarország területére.

Feladatok:

  • minták alapján a cég termékeinek értékesítése az ország területén
  • folyamatos kapcsolattartás a meglévő partnerekkel telephelyükön személyesen, illetve telefonon
  • meglévő területek és partner-kapcsolatok fejlesztése
  • új piaci lehetőségek feltárása, új partnerek felkutatása
  • együttműködés az értékesítést támogató kollégákkal
  • vevői panaszok hatékony kezelése
  • vevői igények felmérése és közvetítése

Elvárások:

  • középfokú végzettség (kereskedelmi szakirány vagy felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • értékesítési tapasztalat
  • MS office felhasználói ismerete, webes ismeretek
  • jó kommunikációs készség
  • megbízhatóság, precizitás, nagy munkabírás
  • önálló feladatmegoldó képesség
  • határozott fellépés, nyitott egyéniség
  • kreativitás, gyors felfogóképesség, nyitottság az újdonságokra
  • gyakori utazás
  • B-kategóriás jogosítvány, megbízható vezetési tudás, tapasztalat

Előnyt jelent: szlovén/szerb/horvát nyelvtudás előnyt jelent a cég jelenlegi és a jövőben bővítendő szlovén és horvát ügyfelekkel való kapcsolattartás miatt

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • étkezési hozzájárulás
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil munkahelyen
  • a munka elkezdéséhez cég-, és termékismeret biztosítása
  • munkavégzés egy jó csapatban
  • folyamatos fejlesztések, új termékek által kínált lehetőség az értékesítésre

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő