www.cvonline.hu

Értékesítő

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.11.18.
Hirdetés azonosító: 887087

HSA Kft. – A hazai személyzeti szolgáltató.
Munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Értékesítő

Feladatok:

  • Aktív értékesítés szolgáltatás, munkaerő-kölcsönzés, munkaerő-közvetítés, bérszámfejtés, képzés  területén
  • A  térség munkaerő-piaci igényeinek felmérése, piackutatás
  • Tárgyalások lebonyolítása a potenciális ügyfeleknél, széleskörű partnerkapcsolatok kialakítása
  • Ajánlatok, szerződések készítése
  • Az értékesítéssel járó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány és saját autó
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Kiváló és összeszedett kommunikációs készség szóban és írásban
  • Megnyerő, magabiztos fellépés, dinamikus, kezdeményező, eredményorientált személyiség

Előny:

  • Személyzeti szolgáltatások értékesítésében szerzett 1- 3 éves tapasztalat
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség

Munkavégzés helye:

  • Kelet-Magyarország

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével az E-mail cím megjelenítése címre!