www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 823 napja lejárt

Műanyag nyílászárókat gyártó cég értékesítő munkatársat keres irodai munkavégzéssel, azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • Meglévő és új ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • Vállalat irányítási szoftver kezelése
  • Árajánlatok, megrendelések és visszaigazolások készítése, ellenőrzése
  • Különböző adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Jó kommunikációs és kifejező készség
  • Word/Excel felhasználói szintű ismerete
  • Jó probléma megoldó képesség

Előny:

  • Nyílászáró értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • idegen nyelv középfokú ismeret (angol vagy német)

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Jó munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét
Helyek Bács-Kiskun
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő